Account
Powered by
fr Tour de France
World Tour 29 jun '24 - 21 jul '24
17/21 Gruissan › Nîmes 188km
18/21 Saint-Paul-Trois-Châteaux › Superdévoluy 177km
19/21 Gap › Barcelonnette 179km
be Ethias-Tour de Wallonie
World Tour 22 jul '24 - 26 jul '24
1/5 Tournai › Fleurus 179km
2/5 Saint-Ghislain › Ouffet 188km
3/5 Arlon › La Roche-en-Ardenne 192km
fr Tour Alsace
Development Team 24 jul '24 - 28 jul '24
1/5 Sausheim › Sausheim 4km
2/5 Riedisheim › Ferrette 154km
3/5 Vesoul › La Planche des Belles Filles 132km
cz Czech Tour
World Tour 25 jul '24 - 28 jul '24
1/4 Prostějov › Ostrava 151km
2/4 Zlín › Pustevny 170km
3/4 Moravská Třebová › Dlouhé stráně 134km
es Vuelta a Burgos
World Tour 05 aug '24 - 09 aug '24
1/5 Vilviestre Del Pinar › Burgos 168km
2/5 Valle De Mena › Complejo Karstico Ojo Guareña 161km
3/5 Bodegas Nabal Gumiel De izán › Lagunas De Neila 138km
es Donostia San Sebastian Klasikoa
World Tour 10 aug '24
1/1 San Sebastián › San Sebastián 236km
fr Tour de France Femmes avec Zwift
Women's Team 12 aug '24 - 18 aug '24
1/8 Rotterdam › The Hague 124km
2/8 Dordrecht › Rotterdam 67km
3/8 Rotterdam › Rotterdam 6km
pl Tour de Pologne
World Tour 12 aug '24 - 18 aug '24
1/7 Wrocław › Karpacz
2/7 Mysłakowice › Karpacz
3/7 Wałbrzych › Duszniki-Zdrój
Team Visma | Lease a Bike kondigt partnerschap met Powerade aan

Team Visma | Lease a Bike kondigt partnerschap met Powerade aan

Team Visma | Lease a Bike is verheugd om haar partnerschap met Powerade aan te kondigen. Deze nieuwe samenwerking brengt ons team samen met een wereldwijd erkend sportdrankenmerk, wat een belangrijke stap voorwaarts betekent in onze gezamenlijke inzet voor professionele wielersport.

Team Visma | Lease a Bike kijkt reikhalzend uit naar de mogelijkheden die dit nieuwe partnerschap biedt. Het team waardeert de steun van Powerade. "We zijn enthousiast om voor de Tour de France 2024 de krachten te bundelen met Powerade, een merk van Coca-Cola. Deze samenwerking markeert een belangrijk moment voor ons team, aangezien we opnieuw onze banden met een toonaangevend A-merk versterken," aldus Sander Kruis, commercieel directeur van Team Visma | Lease a Bike.

Powerade, met de nieuwe slogan "Pause is Power," benadrukt het belang van pauzes als momenten van kracht en vernieuwing. Het bedrijf wil deze ethos bij onze wielrenners overbrengen, zodat zij hun grenzen kunnen verleggen. "Powerade vertegenwoordigt meer dan alleen hydratatie; het belichaamt de essentie van overwinning," vertelt de marketingdirecteur van Powerade. "Onze samenwerking met Team Visma | Lease a Bike weerspiegelt onze gedeelde toewijding om verwachtingen te overtreffen en succes te behalen."

Het partnerschap zal van start gaan bij het begin van de Tour de France 2024.

Wielershirt mannen 2024 - The Renaissance
Nieuw
Wielershirt mannen 2024 - The Renaissance

Tour de France Renaissance-wielershirt mannen - Team Visma | Lease a Bike
Na twee Tourzeges op rij, gekenmerkt door grenzeloze innovatie en vooruitgang, voert de Tour de France ons dit jaar van Florence naar Nice. Een reis door de tijd van de Renaissance die de missie van het team om elke dag grenzen te verleggen en te verbeteren weerspiegelt. Geïnspireerd door dit bijzondere tijdperk blijven we de toekomst van de wielersport kleur geven. 

Een ode aan de Renaissance
Het patroon op het shirt staat symbool voor deze periode, waarin revolutionaire ideeën en een honger naar kennis centraal stonden tijdens de Renaissance. 'In the spirit of limitless thinking.'

Uniek patroon en kleurenpalet
Met het unieke patroon en het kleurenpalet van de Renaissance hebben we een tenue ontworpen dat zowel opvallend als stijlvol is. Het tenue is niet alleen een eerbetoon aan een revolutionair tijdperk, maar ook een krachtige weergave van de innovatieve en ambitieuze geest van Team Visma | Lease a Bike.

Kenmerken

  • Uniek Renaissance-patroon: geïnspireerd door de iconische architectuur en kunst van dit tijdperk.
  • Gedurfd kleurenpalet: elegant en opvallend, perfect voor zowel onze renners als wielerfans.
  • Romeinse cijfers in de kraag met het jaartal van deze Tour de France MMXXIV (2024).

Bestel het wielershirt voor mannen nu!
Draag net als onze renners het Tour de France Renaissance-wielershirt van Team Visma | Lease a Bike en voel de inspiratie van een tijdperk dat de wereld veranderde.

€ 80,00
Ga naar shop
Wielershirt vrouwen 2024 - The Renaissance
Pre-order
Wielershirt vrouwen 2024 - The Renaissance
  • Pre-order
  • Vanaf 4 juli besteld, verzending verwacht na 19 juli 
  • Bestel je artikelen die op voorraad zijn samen met een pre-order artikel? Dan worden de artikelen pas verzonden op het moment dat het pre-order artikel óók op voorraad is

Tour de France Renaissance-wielershirt vrouwen - Team Visma | Lease a Bike
Na twee Tourzeges op rij, gekenmerkt door grenzeloze innovatie en vooruitgang, voert de Tour de France ons dit jaar van Florence naar Nice. Een reis door de tijd van de Renaissance die de missie van het team om elke dag grenzen te verleggen en te verbeteren weerspiegelt. Geïnspireerd door dit bijzondere tijdperk blijven we de toekomst van de wielersport kleur geven. 

Een ode aan de Renaissance
Het patroon op het shirt staat symbool voor deze periode, waarin revolutionaire ideeën en een honger naar kennis centraal stonden tijdens de Renaissance. 'In the spirit of limitless thinking.'

Uniek patroon en kleurenpalet
Met het unieke patroon en het kleurenpalet van de Renaissance hebben we een tenue ontworpen dat zowel opvallend als stijlvol is. Het tenue is niet alleen een eerbetoon aan een revolutionair tijdperk, maar ook een krachtige weergave van de innovatieve en ambitieuze geest van Team Visma | Lease a Bike.

Kenmerken

  • Uniek Renaissance-patroon: geïnspireerd door de iconische architectuur en kunst van dit tijdperk.
  • Gedurfd kleurenpalet: elegant en opvallend, perfect voor zowel onze renners als wielerfans.
  • Romeinse cijfers in de kraag met het jaartal van deze Tour de France MMXXIV (2024).

Bestel het wielershirt voor vrouwen nu!
Draag net als Jonas, Wout, Sepp en onze andere renners het Tour de France Renaissance-wielershirt van Team Visma | Lease a Bike en voel de inspiratie van een tijdperk dat de wereld veranderde.

€ 80,00
Ga naar shop

Gerelateerde updates