Account
Powered by
fr Tour de France
World Tour 29 jun '24 - 21 jul '24
17/21 Gruissan › Nîmes 188km
18/21 Saint-Paul-Trois-Châteaux › Superdévoluy 177km
19/21 Gap › Barcelonnette 179km
be Ethias-Tour de Wallonie
World Tour 22 jul '24 - 26 jul '24
1/5 Tournai › Fleurus 179km
2/5 Saint-Ghislain › Ouffet 188km
3/5 Arlon › La Roche-en-Ardenne 192km
fr Tour Alsace
Development Team 24 jul '24 - 28 jul '24
1/5 Sausheim › Sausheim 4km
2/5 Riedisheim › Ferrette 154km
3/5 Vesoul › La Planche des Belles Filles 132km
cz Czech Tour
World Tour 25 jul '24 - 28 jul '24
1/4 Prostějov › Ostrava 151km
2/4 Zlín › Pustevny 170km
3/4 Moravská Třebová › Dlouhé stráně 134km
es Vuelta a Burgos
World Tour 05 aug '24 - 09 aug '24
1/5 Vilviestre Del Pinar › Burgos 168km
2/5 Valle De Mena › Complejo Karstico Ojo Guareña 161km
3/5 Bodegas Nabal Gumiel De izán › Lagunas De Neila 138km
es Donostia San Sebastian Klasikoa
World Tour 10 aug '24
1/1 San Sebastián › San Sebastián 236km
fr Tour de France Femmes avec Zwift
Women's Team 12 aug '24 - 18 aug '24
1/8 Rotterdam › The Hague 124km
2/8 Dordrecht › Rotterdam 67km
3/8 Rotterdam › Rotterdam 6km
pl Tour de Pologne
World Tour 12 aug '24 - 18 aug '24
1/7 Wrocław › Karpacz
2/7 Mysłakowice › Karpacz
3/7 Wałbrzych › Duszniki-Zdrój
De nationale kampioenschappen: wie rijdt waar?

De nationale kampioenschappen: wie rijdt waar?

De aankomende dagen staan de nationale kampioenschappen op het programma. Benieuwd wie waar en wanneer rijdt? Bekijk het overzicht hieronder!

Nederlands kampioenschap tijdrijden (19 juni)

Profs:

Mick van Dijke

Bart Lemmen

Beloften:

Sjors Lugthart

Vrouwen:

Riejanne Markus

Lieke Nooijen 

Maud Oudeman

Brits kampioenschap tijdrijden (19 juni)

Vrouwen:

Anna Henderson

Beloften:

Matthew Brennan

Tomos Pattinson

Jed Smithson

Hongaars kampioenschap tijdrijden (19 juni)

Profs:

Attila Valter

Noors kampioenschap tijdrijden (20 juni)

Beloften:

Jonas Høydahl

Jørgen Nordhagen

Italiaans kampioenschap tijdrijden (20 juni)

Profs:

Edoardo Affini

Duits kampioenschap tijdrijden (21 juni)

Vrouwen:

Linda Riedmann

Noors kampioenschap weg (21 en 23 juni)

Beloften (21 juni):

Jonas Høydahl

Jørgen Nordhagen

Profs (23 juni):

Jonas Høydahl

Jørgen Nordhagen

Duits kampioenschap weg (22 juni)

Vrouwen:

Linda Riedmann

Frans kampioenschap weg

Vrouwen (22 juni): 

Margaux Vigie

Profs (23 juni):

Christophe Laporte

Nederlands kampioenschap weg (23 juni)

Profs:

Loe van Belle

Tim van Dijke

Bart Lemmen

Koen Bouwman

Milan Vader

Mick van Dijke

Olav Kooij

Beloften:

Tijmen Graat

Menno Huising

Jesse Kramer

Sjors Lugthart

Darren van Bekkum

Vrouwen:

Marianne Vos

Riejanne Markus

Fem van Empel

Carlijn Achtereekte

Mijntje Geurts

Maud Oudeman

Rosita Reijnhout

Lieke Nooijen

Nienke Veenhoven

Sophie von Berswordt

Femke de Vries

Belgisch kampioenschap weg (23 juni)

Profs:

Wout van Aert

Tiesj Benoot

Tosh Van der Sande

Julien Vermote

Brits kampioenschap weg (23 juni)

Profs:

Ben Tulett

Vrouwen:

Anna Henderson

Beloften:

Matthew Brennan

Tomos Pattinson

Jed Smithson

Hongaars kampioenschap weg (23 juni)

Profs:

Attila Valter

Deens kampioenschap weg (23 juni)

Beloften:

Morten Nørtoft

Italiaans kampioenschap weg (23 juni)

Profs:

Edoardo Affini

Beloften:

Pietro Mattio

Gerelateerde updates